Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах селища

        ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

МАНЬКІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я №  50-17

 

 

смт Маньківка                                                              „ 5” травня 2017року

 

Про заходи щодо запобігання

загибелі людей на водних

об’єктах селища

 

         На виконання розпорядження Президента України від 14.07.2001 №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі на водних об’єктах», Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.02.2001 №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» зареєстрованого Міністерстві юстиції України від 01.02.2002 за №95/6383, з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах селища Маньківка

                                                                                                                        ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 

        1.Зобовязати суб’єктів підприємницької діяльності Слотніцького Сергія Володимировича, в оренді якого перебуває водоймище «Нове», а також ТОВ «Фортуна» водоймище «Центральне».

        1.1.Вжити заходів щодо визначення в установленому порядку місць масового відпочинку населення селища на воді їх належного обладнання та використання згідно з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

       1.2.Здійснити заходи щодо облаштування прибережних територій, очищення від сторонніх предметів в місцях масового купання.

       1.3.Встановити заборонні знаки, стенди, відповідні об’яви у місцях, небезпечних для купання та вилову риби.

 

       2.Виконкому селищної ради організувати впродовж літнього періоду патрулювання місць масового відпочинку поблизу водних об’єктів, особливо у вихідні та святкові дні.

 

       3.Виконкому селищної ради установити в місцях масового відпочинку та населення інформаційно-попереджувальні та агітаційні щити.

 

       4.Директорам Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» організувати проведення з учнями, батьками, вихованцями інформаційно – попереджувальну роботу з питань безпеки користування водними об’єктами, правил поведінки на воді та методики надання першої невідкладної допомоги.

 

       5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Муковоза І.С.

 

 

 

 

 

       Селищний голова                                                   В.М.Вівтенко