Про заходи щодо запобігання загибелі людей на воді 2020

                                                                         ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

МАНЬКІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 42-20

 

 

смт Маньківка                                                              „12” червня 2020 року

Про заходи щодо запобігання

загибелі людей на водних

об’єктах селища

         На виконання розпорядження Президента України від 14.07.2001 №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі на водних об’єктах», Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.02.2001 №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» зареєстрованого Міністерстві юстиції України від 01.02.2002 за №95/6383, з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах селища Маньківка, розглянувши протокольне рішення засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС №20 від 03.06.2020р.,

                  ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

        1.Зобовязати суб’єктів підприємницької діяльності Слотніцького Сергія Володимировича, в оренді якого перебуває водоймище «Нове», а також ТОВ «Фортуна» водоймище «Центральне».

        1.1.Вжити заходів щодо визначення в установленому порядку місць масового відпочинку населення селища на воді їх належного обладнання та використання згідно з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

       1.2.Здійснити заходи щодо облаштування прибережних територій, очищення від сторонніх предметів в місцях масового купання.

       1.3.Встановити заборонні знаки, стенди, відповідні об’яви у місцях, небезпечних для купання та вилову риби.

        2.Виконкому селищної ради установити в місцях масового відпочинку населення інформаційно-попереджувальні та агітаційні щити.

       3.Директорам Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» організувати проведення з учнями, батьками, вихованцями інформаційно – попереджувальну роботу з питань безпеки користування водними об’єктами, правил поведінки на воді та методики надання першої невідкладної допомоги з особливостями дотримання обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної  інфекції(COVID-19).

       4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Мельника О.М.

 

       Селищний голова                                                   В.М.Вівтенко