Про заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів на 2017 рік

              

 

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

МАНЬКІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я № 34-17

 

 

смт Маньківка                                                              „30” березня  2017року

 

 

Про заходи щодо економного та

раціонального використання бюджетних

коштів на 2017 рік

 

 

         Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат до бюджету»,Розпорядження Маньківської РДА від 21.03.2017 №74 «Про підсумки виконання бюджету району за 2016 рік та завдання щодо його виконання у І кварталі 2017 року

 

                            ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИРІШИВ :

 

         1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів(Додається).

 

         2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою

        

 

 

         Селищний голова                                               В.М.Вівтенко

 

Додаток до рішення виконкому

Від  30.03.2017 №34 -17

 

                                               З А Х О Д И

                   щодо економного та раціонального використання

                                              бюджетних коштів

 

         1.Припинення придбання автотранспортних засобів, мобільних телефонів  та проведення ремонту (крім приміщень дошкільних закладів та Кинашівського будинку культури,приміщення по вул. Соборна,2 та нежитлова будівля по вул. Соборна,11А).

         2.Недопущення використання для обслуговування органів місцевого самоврядування та інших органів, утворених органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій, які використовують кошти місцевого бюджету, більше одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено законом або актом Кабінету Міністрів України. Недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.

         3.Припинення виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах  місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов’язків.

         4.Тимчасове припинення встановлених доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім дошкільних навчальних закладів).

         5.Розроблення та затвердження щороку планів заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

         6.Розроблення та затвердження щороку планів заходів з погашення кредиторської заборгованості за рахунок коштів загального та спеціального фондів місцевого бюджету, а також зменшення дебіторської заборгованості.

         7.Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених  бюджетних повноважень із забезпечення ефективного, результативного, цільового та економічного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

         8.Забезпечення внутрішнього контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів.

         9.Забезпечення зменшення обсягу фінансової підтримки не бюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів.

 

 

 

         Селищний голова                                                    В.М.Вівтенко