Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території смт Маньківка

 ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

МАНЬКІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я №61-18

 

смт Маньківка                                                              „29” травня 2018 року

 

Про забезпечення належних

умов експлуатації електромереж

на території смт Маньківка

 

         Відповідно до підпункту 7 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  керуючись Законом України „Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів“, постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209 „Про затвердження Правил охорони електричних мереж“, беручи до уваги розпорядження ЧОДА «Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території області» та з метою створення належних умов функціонування електричних мереж на території селища

                           

                            ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИРІШИВ :

 

  1.  Заборонити фізичним та юридичним особам висадку дерев в охоронних зонах ліній електропередачі, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок.
  2.  Провести роз’яснювальну роботу з фізичними та юридичними особами – власниками дерев, розташованих в охоронних зонах ліній електропередачі, землекористувачами щодо їх відповідальності згідно з чинним законодавством України за неналежне утримання зелених насаджень та збереження електричних мереж.
  3.  Рекомендувати власникам зелених насаджень та лісів, постійних лісокористувачів вжити невідкладних заходів щодо приведення зелених насаджень у відповідність із вимогами чинного законодавства стосовно утримання повітряних ліній електропередачі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Мельника О.М.

 

 

Селищний голова                                                                              В.М.Вівтенко