Про послаблення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території смт Маньківка

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

МАНЬКІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 
   


 

 

Р І Ш Е Н Н Я № 39-20

 

 

смт Маньківка                                                       „12” червня 2020 року

 

 

Про послаблення обмежувальних заходів

щодо недопущення поширення коронавірусної

інфекції на території смт Маньківка

 

                Відповідно до пункту 3 статті 36, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» із змінами, указ Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протокольні рішення засідання обласної та місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19,

 

                                   ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИРІШИВ :

 

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 18.03.2020 року № 29-20 «Про звернення голови споживчого товариства «Аматей»  щодо закриття продуктових відділів ринку».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного              голови з питань діяльності виконкому Мельника О.М., начальника Маньківського ВП Уманського ВП Головного управління Національної поліції України у Черкаській області Голоту І.Д., виконуючого обов’язки начальника Маньківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів В.Юрченка,  директора споживчого товариства «Аматей» Т.Г. Рукленок, голову правління районного споживчого товариства В.А.Білоуса.

                 

              Селищний голова                                                  В.М.Вівтенко