Рішення щодо заборони продажу алкогольних напоїв

                                    МАНЬКІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

                                          ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                         Р І Ш Е Н Н Я  №28-4/VІІ     

 

смт Маньківка                                                                  від 25 червня 2018 року

 

Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт Маньківка

         З метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних  та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушень громадського порядку та дотримання тиші у нічний час доби, відповідно до ст. 25, п.44(1) ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст..26 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», п.7 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою КМУ від 30.07.1996 року №854,

 

СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШИЛА :

 1.Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт Маньківка у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, у період з 22:00 години вечора до 08:00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

       

2.Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території  смт Маньківка незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

 

3.Субєктам господарювання смт Маньківка рекомендувати інформувати покупців про прийняте Маньківською селищною радою рішення щодо заборони та реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території смт Маньківка, у період з 22:00 години вечора до 08:00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

 

4.Маньківському ВП Уманського ВП ГУНП України в Черкаській області рекомендувати активізувати роботу щодо посилення контролю за дотримання вимог ст.ст.178 182 Кодексу України про адміністративні порушення з метою недопущення розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях, появи в громадських місцях у нетверезому стані, сприяти захисту населення від шкідливого впливу шуму та дотриманню правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань законності, регламенту, місцевого самоврядування, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та охорони навколишнього середовища (В.П.Дорошенко).

 

Селищний голова                                                                                                                     В.М.Вівтенко