Про впорядкування адресного господарства селища

Шановні мешканці селища!

Маньківська селищна рада з метою підготовки смт Маньківка до Всеукраїнського перепису населення, який буде проводитися у 2020 році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 р. №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) та впорядкування адресного господарства селища, звертається до всіх власників та балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель розташованих на території селищної ради з проханням взяти участь у впорядкуванні адресного господарства селища.

Просимо  обстежити об’єкти нерухомого майна, які належать Вам на праві власності, або знаходяться в управлінні на предмет наявності табличок з указівкою назви вулиць та номерних знаків, за їх відсутності відновити у відповідності до містобудівної документації (паспорту забудови земельної ділянки, технічного паспорту, тощо).  Уразі виникнення сумнівів щодо відповідності номеру Вашого будинку (будівлі), Ви завжди можете звернутися до селищної ради.

Ведення адресного господарства - це є благоустрій селища та створення більш комфортних умов для проживання його мешканців і гостей селища. Здається дрібничка - номерний знак на Вашому житловому будинку, а від цього може залежати життя людини: швидка не встигла вчасно розшукуючи потрібний номер, пожежний наряд не зміг знайти потрібну вулицю, працівники поліції вчасно не прийшли на допомогу. Наявність засобів візуальної адресації також необхідна для забезпечення роботи пошти, зв’язку, комунальних служб.

 Ми сподіваємося, що кожен з наших мешканців з розумінням віднесеться до такого прохання та зробить власний внесок у створення комфортних та привабливих умов проживання в селищі.

 

 Маньківська селищнарада заздалегідь  дуже вдячна за розуміння та сприяння у проведенні даної роботи.