Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

 

 

1. Повна назва документа державного планування: Звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану смт Маньківка Маньківського району Черкаської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Маньківська селищна рада Маньківського району Черкаської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення

1) Дата початку та строк здійснення процедури.

Дата подання заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Маньківської селищної ради (http://msr.manrada.gov.ua/) – у розділі «Оголошення»-«Оприлюднення заяв про визначення обсягу СЕО генерального плану» – 24.06.2019 р. та публікації заяви в газеті «Маньківські новини» – 25.07.2019 р, в газеті «Уманська зоря» – 02.08.2019 р.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення на офіційному веб-сайті Маньківської селищної ради (http://msr.manrada.gov.ua/) - у розділі «Оголошення»-«Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку» – 30.10.2019 р., публікації в газеті «Маньківські новини» – 07.11.2019 р. та в газеті «Уманська зоря» – 08.11.2019 р.

2) Способи участі громадськості.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Зауваження та пропозиції до звіту СЕО подавати в Маньківську селищну раду Маньківського району Черкаської області за адресою: 20100, Черкаська обл., Маньківський р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, тел.: (04748)-6-18-74 та на електронну адресу: mankivka_selrada@ukr.net

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання відбудуться 09.12.2019 року о 14.00 в приміщенні Маньківської селищної ради (20100, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9).

 4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічну інформацію, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Маньківська селищна рада Маньківського району Черкаської області: 20100, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, тел.: (04748)-6-18-74.

5) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до звіту СЕО подавати в Маньківську селищну раду Маньківського району Черкаської області: 20100, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, тел.: (04748)-6-18-74 та на електронну адресу: mankivka_selrada@ukr.net

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, до 08.12.2019 року.

6) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня.

 

Звіт СЕО Маньківка.pdf